W związku z zawieszeniem egzaminów przez marszałków województw śląskiego i małopolskiego, zaplanowane przeze mnie szkolenia adr nie odbędą się w terminach podanych na stronie internetowej. Szkolenia zorganizuję w pierwszym możliwym termin, gdy tylko egzaminy zostaną przywrócone.

Ponadto informuję kierowców, których ważność zaświadczeń adr kończy się w okresie 01.03.2020 – 01.11.2020, że Polska podpisała Umowę wielostronną M324. Wynika z niej, że Wasze zaświadczenia zachowają ważność do 30.11.2020. Dotyczy wyłącznie państw – umawiających się stron, a na dzień dzisiejszy są to: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Włochy.

Marcin Świder – Doradca ADR

tel. 509983862, biuro@edmar.edu.pl