1. Szkolenie adr podstawowe odbędzie się w Bielsku-Białej i / lub w Oświęcimiu w dniach 08 – 10.05.2020. Egzamin w ostatnim dniu zajęć.
  2. Szkolenie adr cysterny wraz z kurem podstawowym odbędzie się w Bielsku-Białej i / lub w Oświęcimiu w weekendy, dniach 22 – 30 maja 2020 r. Egzamin w ostatnim dniu zajęć.
  3. Kurs adr podstawowy w Oświęcimiu i / lub w Bielsku-Białej w dniach 29-31.05.2020. Egzamin w ostatnim dniu zajęć.

Wymagana jest obecność na zajęciach. Kursy adr mają formę stacjonarną, co oznacza, że e-learning jest niedopuszczalny wg obowiązujących przepisów.

Zgłoszenia na kursy ADR przyjmuję telefonicznie pod numerem 509 983862. Można również zapisać się, wysyłając e-maila na adres biuro@edmar.edu.pl. W rozmowie telefonicznej poproszę o przesłanie sms-em lub e-mailem zgłoszenia. Kiedy otrzymam zgłoszenie, potwierdzę je zwrotnie i gwarantuję, że nie odwołam kursu.

Planowane kursy realizuję a nie odwołuję.  W moim Ośrodku odwoływanie kursów jest rzeczą niedopuszczalną !

Zapraszam

Marcin Świder